قوانین و مقررات


شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات زیباتران

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی زیباتران به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت زیباتران هنگام استفاده از پروفایل شخصی، ویدئوهای رسانه زیباتران و سایر خدمات ارائه شده توسط زیباتران به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات زیباتران است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی

مسئولیت محتوای عکس ها ،ویدئوها ، صوت ها ، موسیقی ها و هرگونه پاسخگویی به ادعاهای مطروحه توسط اشخاص حقیقی و حقوقی با منتشر کننده است و زیباتران هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن ندارد. پس لطفا از نشر محتواهایی که باعث اختلال و اغتشاش می شود جدا خوداری فرمایید. زیباتران صفحات و یا پست های که مطالب آن مغایر با شئونات اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد را حذف و یا کانال های آنها را مسدود می نماید.  

 

تعریف کاربر و یا دارنده کانال

کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به هرگونه استفاده از خدمات زیباتران اقدام کند.

همچنین از آنجا که زیباتران یک برنامه شبکه اجتماعی است، طبق قانون تجارت الکترونیک مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری فعالیت سرگرمی ، تفریحی و یا اموزشی  اقدام می‌کند یک کاربر گفته میشود.

 

شبکه اجتماعی بر پایه مدیا

شبکه اجتماعی با رویکرد مدیایی به شبکه ای گفته می شود که پست های داخل آن از جنس عکس فیلم و صوت می باشند و در صورت لزوم و نیاز برای هر کدام توضیحی بنا به نیاز نوشته می شود.

ارتباط اجتماعی با تولید محتوای مدیایی بیشترین نوع ارئه محتوا برای مخاطبان ایران براساس اصول جامعه شناسی می باشد.

 

شبکه اجتماعی بر پایه فروش مدیا

در این سایت کابران حقیقی و یا حقوقی می توانند محتواهای خود که به صورت عکس و فیلم و صوت هست را با دریافت مبلغی که در سایت مشخص است به فروش برسانند.

 

فروش محتوا

شاید شما دارای حرفه خاصی باشید و تمایل داشته باشید که اطلاعات و دانسته های خود را به فروش برسانید و کاربران در صورتی که تمایل به دریافت فایل های شما داشته باشند اقدام به خرید مدیا های شما کنند. لازم به ذکر است که تمام مدیا ها باید از قوانین جمهوری اسلامی ایران پیروی کند.
 
 
ثبت قیمت برای فروش مدیا 
 
شبکه اجتماعی زیباتران جهت مدیریت قیمت ها و کمک به بالا بردن بازدید ها امکان انتخاب قیمت از لیست ارائه شده را در اختیار شما قرار میدهد ، محدوده این قیمت ها از مبلغ ۱۰۰۰ تومان تا مبلغ ۵۰۰۰۰ تومان می باشد.
 
 
بعد از خرید مدیا چه اتفاقی می افتد؟ 
 
بعد از خرید مدیا کاربران به روش نقدی و یا اعتباری که در سایت دارند ، مدیا را به دست میاورند که با توجه به قوانین کپی و رایت میتوانند از ان استفاده کنند 
 
تسویه حساب با فروشندگان مدیا
 

روش تسویه حساب زیباتران به این شکلی میباشد که کاربران فروشنده با توجه به قوانین و مقررات فروش مدیا در زیباتران از مبلغ کل فروش مدیا ۳۰ درصد را به عنوان حق مشارکت به زیباتران پرداخت می کند ( این مبلغ در زمان پرداخت ماهانه از حساب شما کم میشود ) . ۷۰درصد باقی مانده که حق فروشنده مدیا میباشد به صورت ماهانه به شماره حساب کاربر واریز میشود .
نکته : در صورتی که مجموع خرید های کاربر کم تر از پنجاه هزار تومان بود مبلغ مانده در ماه بعد به حساب شما واریز میشود.
زمان تسویه حساب با فروشندگان در روز 1 تا ۵ هر ماه میباشد.